• Weldon kontenery budynki modułowe
  • Weldon kontenery budynki modułowe
  • Weldon kontenery budynki modułowe
  • Weldon kontenery budynki modułowe
  • Weldon kontenery budynki modułowe
logo weldon

Kontenery


Nasze moce produkcyjne to około 300 pojedynczych modułów miesięcznie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji dużych budynków modułowych o indywidualnym przeznaczeniu.

Realizujemy szkoły, przedszkola, siedziby firm, biurowce i inne obiekty użyteczności publicznej. Produkujemy kilkanaście rodzajów kontenerów: budowlanych, socjalno-biurowych, sanitarnych, mieszkalnych, portierni i stróżówek.

Działalność Spółki obejmuje kompleksową realizację inwestycji:
- projektowanie
- produkcja
- obsługa logistyczna oraz montaż w kraju i zagranicą.

Kontenery biurowe wykorzystywane są najczęściej jako siedziby firm, przestrzeń biurowa, zaplecza socjalne, budynki mieszkalne na inwestycjach prowadzonych z dala od miejsca zamieszkania. Najczęściej są łączone w większe budynki z kontenerami sanitarnymi (toaletami, umywalniami i prysznicami).

Kontenery biurowe oferują przestrzeń do niemal dowolnego zagospodarowania - pojedynczy kontener to 13 m² powierzchni użytkowej i 32m³ kubatury. Kompletnie wyposażony moduł w okna, drzwi, instalację elektryczną, instalację grzewczą, umożliwia na ich użytkowanie od momentu ustawienia i podłączenia do prądu elektrycznego. Kontenery można ze sobą zestawiać i łączyć w większe budynki oraz indywidualnie aranżować wnętrze i fasadę budynku. Tak powstają obiekty które służą jako siedziby firm, obiekty handlowe i usługowe oraz szkoły i przedszkola. Walorem tego rozwiązania jest łatwość dokonywania wszelkich zmian w wielkości budynku oraz jego wystroju. Bardzo ważną cechą budynków modułowych jest krótki czas oddania ich do użytku.

Kontenery techniczne dzięki solidnej konstrukcji bardzo często wykorzystywane są jako obudowy lub pomieszczenia na różnego rodzaju maszyny, urządzenia lub nawet całe sterownie. Instalowane są jako część istniejącej infrastruktury lub dostawiane do już istniejących obiektów lub instalacji. Umożliwiają one także instalację szeregu urządzeń bezpośrednio u producenta, łatwy transport i uruchomienie w miejscu docelowego użytkowania. Produkowane są najczęściej jako obiekty specjalnego przeznaczenia z uwzględnieniem specjalnych wymagań technicznych jak szerokie drzwi serwisowe, dodatkowe otwory techniczne w ścianach, specjalnie projektowane instalacje elektryczne oraz klimatyzatory itp.

Adaptacje kontenerów morskich Adoptujemy kontenery morskie do różnorodnego użytkowania. Kontener morski stanowi podstawę do dalszej obróbki, wycinamy w nim okna, wstawiamy ściany oraz montujemy niezbędne instalacje. Każdy kontener jest wykonywany według wcześniej przygotowanego projektu.

Kontenery morskie przerabiamy na:
- domy z kontenerów morskich,
- biuro z kontenerów morskich,
- mieszkanie z kontenerów morskich,
- moduły hotelowe,
- obiekty sanitarne,
- pawilony handlowe,
- pawilony gastronomiczne,
- kontenery techniczne.

Nasze bogate doświadczenie oraz posiadane zaplecze gwarantuje wykonanie według najwyższych standardów i oczekiwań. Wszystkie prace, począwszy od przygotowania projektu poprzez operacje techniczne i przygotowanie gotowych modułów do transportu są wykonywane w naszym zakładzie. Przygotowujemy dokumentację umożliwiającą ubieganie się o pozwolenie na budowę.

Oferujemy montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
FLAT PACK

Wymiary pojedynczego modułu:
Wymiary zewnętrzne Lz=6058 mm, Sz=2438 mm,
Wymiary wewnętrzne Hw=2500 mm, Hz=2800 mm

W odpowiedzi na rosnące koszty transportu w naszej ofercie znalazły się kontenery składane – do montażu na miejscu dostawy. Montaż jest szybki i można go wykonać samodzielnie lub skorzystać z grupy naszych fachowców. Skręcenie konstrukcji kontenerów odbywa się za pomocą połączeń śrubowych zlokalizowanych na bocznych powierzchniach słupów nośnych.

Jednorazowo można przewieść 8 sztuk kontenerów. Kontener zostaje dostarczony w paczkach wys. 700 mm (zestaw czterech sztuk odpowiada wymiarom zewnętrznym złożonego kontenera typowego).

Zalety:
- mobilność,
- ograniczenie kosztów transportu,
- modułowość,
- wysoka trwałość i odporność konstrukcji na ekstremalne warunki,
- wykończenie i wyposażenie wg życzeń Klienta,
- łatwość w konserwacji.

Zastosowanie:
• Kontener mieszkalny,
• Kontener biurowy,
• Kontener magazynowy,
• Kontener techniczny.

WELDON kontenery budynki modułowe